Partneři

logotyp FM CMYK

V letošním roce jsme se rozhodli pro podporu a rozvoj kulturních aktivit ve městě Frýdek-Místek za rok 2016.

A to na akci: „Mágův máj“ ……………………………….. …………………………………………………………. …….. 10 000 Kč.

„Studně nepřevážená“, „Křížová cesta“, „Čtení místa“ a

„Beseda s P. Čuňasem Stárkem a V. Brabencem“ ……………………………….. ………………. 20 000 Kč.

 

 

obrázek001

V letošním roce 2017 jsme získali účelově určené dotace z grantového programu „Podpora rozvoje kulturních aktivit ve městě Frýdek – Místek“.

Pouze na akci: Studně nepřevážená, Křížová cesta, Čtení místa a Beseda s Fr. Čuňasem Stárkem ………………………………………… …………………………………………………………. ……………………….. 20 000 Kč.

V letošním roce 2018 jsme získali účelově určené dotace z grantového programu „Podpora rozvoje kulturních aktivit ve městě Frýdek – Místek“.

A to pouze na akci: Studně nepřevážená, Křížová cesta, Čtení místa, Mágův Máj, Šomafest a Beseda s Fr. Čuňasem Stárkem ………………………………………… …………………………………………………………. ………………. 40 000 Kč.

V letošním roce 2019 jsme získali účelově určené dotace z grantového programu „Podpora rozvoje kulturních aktivit

ve městě Frýdek – Místek“.

A to na akci: Studně nepřevážená, Křížová cesta, Čtení místa, Mágův Máj, Šomafest, Beseda a Fr. Čuňasem Stárkem a Koncertem proti totalitě a nesvobodě …………………………………… …………………………… 80 000 Kč.

V letošním roce 2020 jsme získali účelově určené dotace z grantového programu Podpora rozvoje aktivit ve městě Frýdek – Místek.

A to pouze na akci : Studně nepřevážená, Křížová cesta, Čtení místa, Mágův Máj, Šomefest, Beseda s Fr. Čuňasem Stárkem ………………………………………… …………………………………………………………. ……………….80 000 Kč.

V letošním roce 2021 jsme získali účelově určené dotace z grantového programu Podpora rozvoje aktivit ve městě Frýdek – Místek.

A to pouze na akci : Studně nepřevážená, Křížová cesta, Čtení místa , Mágův Máj , Šomafest , Beseda s Fr. Čuňasem Stárkem , Koncert proti totalitě a nesvobodě……………………………………………………………………..75 000 Kč.

 

 

HUTYRA